İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Akrep İlaçlama Uygulaması

akrep-ilaclama-uygulamasi

Akrep İlaçlama Uygulaması

Eklem bacaklılar sınıfının 4 ayaklı, önde de 2 kıskacı bulunan tümü zehirli çeşidi olan akreplerin günümüzde bilinen 1753 adet türü vardır. Şişli böcek ilaçlama yaşam alanlarınıza müdahalede bulunan diğer tüm böcek çeşitleri gibi akrep ilaçlama uygulaması da vermektedir. Bu canlıların kanatları yoktur ve hareket kabiliyetleri oldukça zayıftır. Bu nedenle bakıldığında sürünüyormuş algısı yaratır.

Akrep Nasıl Bir Canlıdır?

Akrepler genellikle binaların çatı katlarında, bodrum katlarında, taş aralarında ve duvar yarıklarında barınır. İnsanların yaşam alanlarına sızan akrepler birçok olumsuzluğu da beraberinde getirir. Son derece pis ortamlarda yaşayan canlılar ölü böcekler ve ölü farelerle beslenir. Bu nedenle vücutlarında birçok mikrop barındırır. Evlerde besinlerin üzerine konaklayarak veya insanlarla doğrudan temasa geçerek birçok hastalık bulaştırır. Bunlar; yutkunma güçlüğü, karıncalanma hissi, titreme ve iştahsızlıktır. Böyle bir durumla karşılaşıldığında vakit kaybetmeden en yakın sağlık kuruluşuna başvurmak gerekir. Aksi takdirde ölümcül sonuçlar doğurabilir. Akrepler sıcağa ve soğuğa karşı son derece dayanıklı canlılardır. Yalnızca karın toprakta kalma süresinin uzun olduğu yerlerde yaşayamaz. Kıvrık, kalkık ve zehirli iğnesi yardımı ile genellikle kendini koruma içgüdüsüyle insanlara zarar verir. Diğer böceklerin aksine yumurtlamaz, doğum yapar. Her doğumunda yaklaşık 15, 20 adet akrep yavrusu dünyaya gelir. 1 yıl boyunca açlığa ve susuzluğa dayanabildiği gibi aynı zamanda kopan organlarını da zamanla yenileyebilme özelliğine sahiptir.

Şişli Akrep İlaçlama

Şişli böcek ilaçlama firması olarak Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahibiz. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar insan ve çevredeki hayvanların sağlığı açısından tamamen zararsızdır. İlaçlamayı yürütecek olan ekibin alana gelip gerekli alan büyüklüğünü ve böceğin direncini tespit etmesinin ardından akrep ilaçlama uygulaması işlemine geçilir. Siz de kişisel ve toplumsal yaşam alanlarınızda akrep sorunu yaşıyorsanız Şişli böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak 7/24 faaliyette olan müşteri hizmetlerimizden akrep ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir