İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Arnavutköy Böcek İlaçlama

arnavutkoy-bocek-ilaclama

Arnavutköy Böcek İlaçlama

Ekolojik döngü üzerinde çok önemli bir yere sahip olan böcek ve fareler doğal alanlarından çıkıp, insanların kişisel veya toplumsal alanlarına girdiğinde birçok maddi ve manevi sorunu da beraberinde getirir. Yaşadığı pis ortamlardan taşıdığı birçok virüs ve bakteriyi insanların kişisel alanlarına girerek salya ve dışkı yolu ile bulaştırır. İnsanların kanını emerek hayatlarını sürdüren böcek ve fare çeşitleri; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma vb. birçok kalıcı, bulaşıcı ve ölümcül hastalığa sebep olur.

Hangi Alanlarda İlaçlama Yapıyoruz?

Yaşam alanları içinde hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresi gibi türler ile karşılaştığınızda sağlığınız için kendiniz herhangi bir müdahale bulunmadan, profesyonel ilaçlama firmalarından böcek ilaçlama hizmeti almanız gerekir. Arnavutköy böcek ilaçlama servisi olarak yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için yaşam alanlarına sızan tüm böcek ve fare türlerine karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Uzman ilaçlama ekibinin ilaçlama yapılacak alan büyüklüğünü ve böceğin ilaca karşı türünü tespit etmesinin ardından ilaçlama işlemine geçilir.
Arnavutköy böcek ilaçlama servisi, böcek ve fare türü olarak en çok şikayet aldığımız bölgeler Adnan Menderes, Anadolu, Atatürk, Baklalı, Balaban, Boğazköy, Bolluca, Boyalık, Çilingir, Deliklikaya, Dursunköy, Durusu, Fatih, Hacımaşlı, Hadımköy, Haraççı, Hastane, Hicret, İmrahor, İslambey, Karaburun, Karlıbayır, M. Fevzi Çakmak, Mavigöl, Mehmet Akif Ersoy, Mustafa Kemal Paşa, Nenehatun, Ömerli, Sazlıbosna, Taşoluk, Tayakadın, Terkos, Yassıören, Yavuz Selim, Yeniköy, Yeşilbayır ve Yunus Emre mahalleleridir.
Arnavutköy böcek ilaçlama servisi 7/24 gerek müşteri hizmetleri, gerekse ilaçlama ekibi ile faaliyetini yürütmektedir. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir