İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Ataşehir Böcek İlaçlama

atasehir-bocek-ilaclama

Ataşehir Böcek İlaçlama

Kırlangıç böcek ilaçlama firması insanların sağlığı ve güvenliği için kaliteli, hızlı, ekonomik hizmet anlayışıyla kişisel veya toplumsal alanlarınıza sızan tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı mücadele vermektedir. Kırlangıç böcek ilaçlama firması İstanbul’un genelinde vermiş olduğu hizmete Ataşehir’de de, Ataşehir ilaçlama servisi olarak devam etmektedir.

Hizmet Alanlarımız

Ataşehir’de başlıca hizmet verdiğimiz mahalleler Aşık Veysel, Atatürk, Ferhatpaşa, Barbaros, Esatpasa, Fetih, İçerenköy, İnönü, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mevlana, Mimar Sinan, Mustafa Kemal, Örnek, Yeni Çamlıca, Yeni Sahra ve Yenişehir Mahalleleridir. Özellikle en tehlikeli ve kolayca istila haline dönüşebilen böcek çeşitleri arasında yer alan hamam böceği, kalorifer böceği, kakalak, tahta kurusu, pire, bit, fare ve diğer çeşitlere yaşam alanlarınız içinde rastladığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmamalısınız. Fare ve böceklerden kurtulma yolları, profesyonel ilaçlama hizmetlerinden alınacak olan böcek ilaçlama hizmetleri ile sağlanır.

İlaçlama Fiyatlarımız

Siz de Ataşehir yakınlarında ev, iş yeri, otel, okul, fabrika, hastane, park, bahçe gibi kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare türü sorunu yaşıyorsanız, Ataşehir ilaçlama servisine ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında, fiyatlarımız her semtte gayet ekonomik ve sabittir. İstanbul böcek ilaçlama servisimizi hemen arayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir