İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Beylikdüzü Böcek İlaçlama

beylikduzu-bocek-ilaclama

Beylikdüzü Böcek İlaçlama

Beylikdüzü hızlı kentleşmenin yaşandığı bir ilçemizdir. Beylikdüzü haşere ilaçlama firması olarak en çok şikâyet aldığımız haşere, böcek ve kemirgen türleri şunlardır: Bit, pire, kalorifer böceği, hamam böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Doğu hamam böceği (oryantal hamam böceği), kakalak, çıyan, lağım faresi, tarla faresi, kene, çatı faresi, kırkayak, kulağakaçan, sivrisinek, karasinek…vb organizmalardır.

Böceklerin Zararları

Hemen hemen her böcek insan sağlığını tehdit eder. Haşere, böcek ve kemirgenlerin pek çoğu bulaşıcı hastalığın sebebidir. Hatta bazı türleri ölüme bile sebebiyet verebilir. Bazı sivrisinek türleri sıtma hastalığına; bazı kan emici ve kemirgen türleri de hepatit, astım, tifüs, menenjit, hantavirüs, kolera, tüberküloz, veba gibi oldukça yüksek riskli hastalıklar üretmektedirler.  Kalorifer böcekleri özellikle mutfak dolaplarında sıkça karşılaştığımız böceklerdendir. Ve bu böcekler mutfak araç gereçlerinde dolaşırken idrar ve dışkılarını bırakırlar. Bu insan sağlığı açısından son derece tehlikeli bir durumdur.

Beylikdüzü Fare İlaçlama

Beylikdüzü ilçesinde en çok karşılaşılan fare türü ev faresi ve fındık faresidir. Bu fareler daha çok binaların bodrum katlarında ve giriş katlardaki dairelerde olmaktadır. Bu kemirgenler pencere boşlukları kapı altları gibi yerlerden girebilmektedirler. Ayrıca lağım faresi de sık rastlanan türler arasındadır. Beylikdüzü fare ilaçlama firması olarak da hizmet veren firmamız her türlü fare türü için titizlikle ve mekân özelliklerine göre fare ilaçlama yöntemleri belirler.

Beylikdüzü Haşere İlaçlama Fiyatları Ne Kadar?

Beylikdüzü ilaçlama firmaları böcek ilaçlama fiyatlandırmalarını yaparken kullanacakları kimyasalın miktarına ve ilaçlama uygulaması yapacakları alanın metrekare büyüklüğüne bakarak bir fiyatlandırma yaparlar. Böcek ilaçlama fiyatlandırmaları tipi ilaçlama firmalarında genel olarak bu şekilde yapılmaktadır.

Böcek, haşere ve fare ilaçlama teknikleri nelerdir?

İnsanların yaşam alanlarına girdiklerinde ciddi yaşamsal tehlikeler ortaya çıkaran bu canlılar için kalıcı sterilizasyon işlemleri yapmak gerekiyor. Böcekler ve haşereler için sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama yöntemi; fareler için de fare tozları, fare istasyonları ve fare buğdayları gibi ilaçlama yöntemleri uygulanmaktadır.

Sıvı ilaçlama yöntemlerinde püskürtme ve sisleme teknikleri uygulanmaktadır. Ve bu teknikler kokulu ve kokusuz kimyasal ilaçlama uygulamaları ile yapılmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir