İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Böcek İlaçlama Fiyatları Nasıldır?

bocek-ilaclama-fiyatlari-nasildir

Böcek İlaçlama Fiyatları Nasıldır?

Böcek ilaçlama fiyatları değişkenlik gösterir. Bunun bir çok nedeni vardır. Birinci neden, ilaçlamanın yapılacağı alanın toplam metrekaresidir. Çünkü 100 metrekarelik bir alanın ilaçlanmasında kullanılacak ilaç miktarı ile 400 metrekare alanda kullanılacak ilaç miktarı aynı olamaz. Fiyatlamayı etkileyen ikinci neden ilaçlamada kullanılacak ilacın türüdür. Her canlı için aynı ilacın kullanılması mümkün değildir. Örneğin, hamamböcekleri ile akrebe ya da kalorifer böceği ile pireye aynı ilacı kullanamazsınız.

Böcek İlaçlama Fiyatlarını Ne Belirler?

Bu nedenle de kullanılacak ilacın türü ve içeriği de ilaçlama fiyatlarını etkiler. Fiyatı etkileyen üçüncü neden, ilaçlamada başvurulacak tekniktir. Yapılacak olan işlemde püskürtme mi, buharlama mı, her ikisi birlikte mi, jel ilaçlama mı yoksa istasyon mu kullanılacak? Tüm bunlar farklı yöntemlerdir ve kimi daha az çaba, kimisi ise daha fazla iş gerektirir. İlaçlamanın yapılacağı mekanda böcek ya da fare yoğunluğu da fiyatları etkiler. İşte tüm bunlara bakılarak, firmamız sizden aldığı bilgiler ışığında sizlere net bir fiyat çıkararak istediğiniz gün ve saatte, ilaçlama hizmetini sunmaktadır.

Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?

Firmamız, uzun yıllardır alanında öncü firma olarak ev, iş yeri, ofis, hastane, bahçe, apartman, tersane, gemi, araba, toplu ulaşım araçları başta olmak üzere her türlü yaşam ve kullanım alanında ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetlerimiz ise, yine profesyonel ve özel olarak eğitilen ekibimiz tarafından itina ile verilmektedir. Ayrıca, işlemlerimizde kullanılan tüm ilaçlarımız yine alanında uzman ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Hazırlanan ilaçlarımız ve uygulama tekniklerimizin hepsi de Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı TSE belgelidir. İşleminizi yaptırdıktan sonra, ekibimiz sizlere bu belgeyi sunmaktadır. Sadece Şişli’de değil İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin tüm ilçe ve genelinde hizmet veren firmamızla iletişime geçerek yaşam alanlarınızı uygun fiyata zahmetsizce temizletebilirsiniz. Hamam böceği ilaçlama için bizi hemen arayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir