İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Böcekler Nerede Yaşar?

bocekler-nerede-yasar

Böcekler Nerede Yaşar?

Böcekler nerede yaşar sorusunu cevaplandırmadan önce haşerenin zararlarından bahsetmek istiyoruz. Sıcak havaları ve nemli bölgeleri çok seven haşereler yaz mevsimin gelmesiyle beraber artış gösterdi. En önemli özellikleri hızlı bir şekilde çoğalmak olan haşerelerle bireysel mücadele mümkün olmadığı gibi haşerelerin hızlı bir şekilde yayılmasına neden olur. İçlerinde zehirli türlerin bulunduğu haşerelerle insanların teması sonucunda ölüm vakalarının yaşandığı bilinen bir gerçek. Burada asıl önemli olan şey haşerelerin fark edildiği an yayılmalarına izin vermeden profesyonel ilaçlama ile yok edilmesidir. Teknolojik gelişme ile uygulamalara getirilen yeni özellikler ile haşerelerden kurtulmak artık çok kolay. Böcek ilaçlama ve haşerelerin yok edilmesinde 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişleten firmamız ile irtibata geçebilir, günün her saati uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Peki, böcekler nerede yaşar?

Böceklerden Nasıl Kurtulurum?

Böceklerden nasıl kurtulurum? Herkesin hayatında mutlaka bir kez karşılaştığı haşere sorunu ile baş etmek için başvurduğu geleneksel yöntemler zaman kaybından başka bir şey olmuyor maalesef. Çünkü önlem alınmadığında yüzlerce kez çoğalan bu haşerelerin içlerinde öyle dayanıklı canlılar vardır ki bu nedenle bireysel mücadele hayati tehlike oluşturabilir. Böceklerin yaşadığı yerler daha çok;

 • Evlerimizin tavan araları
 • Bodrum katlar
 • Yeşil alanlar
 • Nemli ve sıcak yerler
 • Rutubetli alanlar
 • Hijyenik olmayan yerler

Böceklerin yaşadığı yerler kısaca bütün yaşam alanımızdır. Sayılan yerler başta olmak üzere her yerde hızlı bir şekilde üreyen böceklerden nasıl kurtulurum diye düşünüyorsanız vakit kaybetmeden irtibat numaralarımızdan bizi arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Böcek ilaçlama nasıl yapılır? Böcek ilaçlama işlemi profesyonellik isteyen bir iştir. Haşerelerin fark edildiği yerlerde vakit kaybetmeden profesyonel ilaçlama yapmak sağlığınız ve ekonominiz için faydalı olacaktır. Böcek ilaçlama nasıl yapılır? İşlem yapılırken nelere dikkat edilir?

 • Öncelikle ilaçlama yapılacak alan hazır hale getirilir.
 • İlaçlama yapılacak alandan çocukların ve kullandıkları eşyaların uzak tutulması gerekir.
 • İşlem sırasında personelin maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri kullanması zorunludur.
 • Bulunan ortamda kullanılan eşyaların kaldırılması ya da iyi bir şekilde korunması hayati önem taşımaktadır.
 • Son olarak işlem bitiminde ortam en az 2 saat havalandırılarak ilacın etkisinden arındırılmalı, risk faktörleri ortadan kaldırılmalıdır.

Böcek ilaçlama ve tüm haşerelerin yok edilmesinde sektörün öncü isimlerinden olan firmamız bir telefon uzağınızda.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir