İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Şişli Bomonti Böcek İlaçlama

sisli-bomonti-bocek-ilaclama

Şişli Bomonti Böcek İlaçlama

İstanbul’un en eski semtlerinden biri olan ve Bomonti böcek ilaçlama servisinin birincil olarak hizmet verdiği Bomonti bölgesi; çok sayıda fabrika, işletme tesisi, hane ve üniversite kampüsü gibi kalabalık alanlara ev sahipliği yapmaktadır. Son yıllarda emlak konusunda daha da rağbet gören semtte yükselen gökdelenler, bölgenin ve şehrin çehresini giderek değiştirmektedir. Semtteki fabrika ve izbe mekanların yaygınlığı ve yapıların eski oluşu sebebiyle haşere oluşumuna zemin hazırlayan faktörler oldukça fazladır. Atık gıda ve çöplerle beslenen, pis alanlarda yaşamayı tercih eden haşereler, fırsatını buldukları anda insanların yaşadığı ve böcek ilaçlama yapılmayan alanlara dahil olmaktan çekinmezler. Dışarıda edindikleri pislikleri ve mikroorganizmaları ev ve iş yerlerinde, insanların birebir temasta bulundukları alanlara bırakarak pek çok hastalığa davetiye çıkarırlar. Bu haşerelerin sebep olduğu zararlardan korunabilmek için evde gerekli hijyeni sağlamak gerekmektedir. Haşere varlığı devam ederken hijyen ortamı oluşturmak da imkansızdır. Bu nedenle, evdeki haşereleri yok etmek için ilaçlama faaliyetlerinde bulunmak gerekmektedir. Bomonti böcek ilaçlama firması olarak, her türlü haşere probleminizi özel haşere ilaçlama tekniklerimizle çözüme kavuşturmaktayız.

Bomonti Böcek İlaçlama

bomonti-bocek-ilaclama

İlaçlama sektöründe 30 yıldan fazla süredir sektörde olan ve zirvedeki yerini koruyan firmamız; Sağlık Bakanlığı’nın insan sağlığına hiçbir zararı olmadığını onayladığı ilaçlarla hizmet vermektedir. İnsan sağlığını ön planda tutan ve %100 sonuç garantisi sunarak müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, bu hedefine ulaşarak her haşere ilaçlama uygulamasında tam sonuç elde etmektedir. Şişli Bomonti böcek ilaçlama ekibimiz, işlem öncesi alanda haşerenin türü, yayılımı ve ilaçlanacak alanın ölçümü gibi tespitlerini tamamladıktan sonra, doğru böcek ilaçlama tekniğiyle uygulamaya başlayacaktır. Bu sırada size verilen talimatlara harfiyen uyarsanız işlemden alacağınız sonuç %100 olacaktır. Uygun böcek ilaçlama fiyatlarıyla hizmet veren firmamız sizleri haşere probleminden kurtarmak üzere çalışmalarını yürütüyor.

Haşereyle Mücadelede İlaçlama İşlemine Ek Olarak Neler Yapılabilir?

Bomonti böcek ilaçlama ekibi ilaçlama çalışmalarını yürütürken işlemlere ek olarak evde detaylı bir temizlik yapmalısınız. Evde hijyen kurallarına dikkat ederek böcek ilaçlama işlemini destekleyebilir, böylece işlemden yüzde yüz sonuç alma imkanı edinebilirsiniz. Haşere ilaçlama konusunda gereken özen gösterilmeli ve sektördeki en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet veren ilaçlama firmalarıyla anlaşmalısınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir