İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Bu Böceklere Dikkat Edilmeli

bu-boceklere-dikkat-edilmeli

Bu Böceklere Dikkat Edilmeli

Bu böceklere dikkat edilmeli, peki hangi böceklere? Haşereler içerisinde binlerce tür barındıran tehlikeli canlılardır. Bütün hepsine yönelik bir korunma oluşturmalıyız ancak zehirli olan türleri ile mücadele hayati önem taşımaktadır. Yaz mevsiminin gelmesiyle beraber yaşam alanımızda sıklıkla karşılaştığımız haşerelerden korunmak için profesyonel ilaçlama yapmak hem sağlığımız hem de ekonomimiz için oldukça önemlidir. Sıcaklıkların artmasıyla doğru orantılı olarak sayısı da artan haşerelerden profesyonel böcek ilaçlama işlemi ile kurtulmak mümkün. Çoğu kişi haşerelerin zararları hakkında bilgi sahibi olmadığı için bireysel mücadele ile kurtulacağını zannediyor. Sonuç ne yazık ki hüsran ile sonuçlanıyor. Hâlbuki doğru bir firma ile çalıştığınız sürece haşereler sorun olmaktan çıkacak ve sağlığınızı tehdit eden unsurlar ortadan kalkacaktır. Fatih Böcek İlaçlama geliştirdiği yeni sistem ve uygulamalarla ilaçlama sektöründe ilk akla gelen isimlerdendir. Sizin de başınız böcekler ile dertte ise irtibat numaralarımızdan bizi arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemleri belirlenirken haşerenin türü ve bulunduğu alan baz alınarak bir karara varılır. Haşere ilaçlama profesyonellik ve kalite gerektiren bir işlemdir ve bireysel olarak yapılmaya çalışıldığında ciddi sorunlar oluşturabilir. Bir karasineğin sokması sonucu yaşamını yitiren insanların varlığı söz konusu iken haşere ilaçlamada profesyonel bir ekip ile çalışmanız hayati önem taşımaktadır. Firmamız bütün modern teçhizatı ve uzman kadrosu ile size en kaliteli ilaçlama işlemini uygularken böcek ilaçlama yöntemleri olarak;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama Fare İstasyonlarını kullanılır.

Böcek ilaçlama yöntemleri ve aklınıza takılan bütün soruların cevabı için irtibat numaralarımızdan bizi arayabilir, uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Firmaları

Böcek ilaçlama firmaları ile çalışmadan önce firma hakkında detaylı bir araştırma yapmanız ekonominiz ve sağlığınız için faydalı olacaktır. Bir firmanın güvenilir olduğunu anlamak için bazı unsurlara bakmanız yeterlidir. Bunları sıralayacak olursak;

  • Firmanın Sağlık Bakanlığından onaylı olup olmadığına bakın.
  • Garantili hizmet vermesi güvenirliği için oldukça önemlidir.
  • Şirketin bütün yasal prosedürleri (Sağlık Bakanlığı onayı, ruhsat, çalışma izni, sertifika) yerine getirdiğinden belgelerin fotokopisini isteyerek emin olun.
  • İlaçlamaya gelen personelin maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri kullanıp kullanmadığını inceleyin.

Fatih Böcek İlaçlama firmamız 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişleterek ilaçlama sektörünün ilk akla gelen isimlerinden olmuştur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir