İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Şişli Duatepe Böcek İlaçlama

sisli-duatepe-bocek-ilaclama

Şişli Duatepe Böcek İlaçlama

Böcek istilaları, insanları hem sağlık açısından hem de maddi açıdan olumsuz etkileyen bir durumdur. Böcek ve haşereler dolaştıkları ve barındıkları alanlardaki pislikleri insanların yaşadığı ve temas ettiği alanlara taşıyarak hem enfeksiyon riski oluşturur, hem de bulaşıcı hastalıkların taşıyıcısı görevini üstlenir. Bu nedenle insanların yaşadığı ve bulunduğu alanlarda haşere varlığı kabul edilmemelidir. Özellikle iş yeri, okul, dükkan, alışveriş merkezi, hastane gibi kamuya açık alanlarda mutlaka önlem amaçlı ilaçlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi gerekir. Zira, bu alanlardaki haşere istilası doğrudan toplum sağlığını tehdit etmektedir. Bu nedenle; Duatepe Şişli böcek ilaçlama firması gibi Şişli böcek ilaçlama firmalarıyla anlaşarak ilaçlama faaliyetlerini yürütmek gerekmektedir.

Duatepe Böcek İlaçlama Firması

Haşere ilaçlama konusunda rakiplerinden ayrılarak özel geliştirdiği uygulamalarla çalışmalarını sürdürmektedir. 30 yıldır sektörde verdiği hizmetlerle en iyi ilaçlama firması olma şerefine nail olan Duatepe böcek ilaçlama firması; Şişli başta olmak üzere İstanbul, İzmir ve Kocaeli’de ilaçlama hizmeti vermektedir. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü’nün onayladığı, ziraat mühendisleri tarafından hazırlanan ilaçlarla çalışmalarını gerçekleştiren ilaçlama servisimiz; haşere türlerinin her birine özel olarak geliştirilen ilaçlama uygulamalarıyla haşere varlığına son vermektedir. Her haşere farklı bir dirence ve zaafa sahiptir. Bu nedenle haşerelerin bu özellikleri göz önünde bulundurularak özel ilaçlama teknikleri ile haşerelerle mücadele edilmektedir. Bu teknikler özetle şu şekildedir;

  • Sıvı İlaçlama: Haşerelerin neredeyse tamamı üzerinde etkiye sahiptir. Haşerelerin en çok görüldüğü bölgelerde kullanılır. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki şekilde uygulanmaktadır. Kokulu böcek ilaçlama yöntemi esnasında alanı terk etmek gerekirken, kokusuz böcek ilaçlama uygulamasında işlem anında alandan ayrılma zorunluluğu yoktur. Bu nedenle boşaltılması mümkün olmayan alanlarda kullanılmaktadır.
  • Jel İlaçlama: Daha çok hamam böceği ve kalorifer böceği üzerinde öldürücü etkiye sahiptir. Bu haşerelerin istila ettiği alanlarda, haşerenin geçiş yollarına ve yuvalarına uygulanan ilaç kokusuzdur ve kısa sürede etki gösterir. İşlem esnasında alanı terk etme zorunluluğu yoktur.
  • Fare İstasyonu: Fare haşeresi için en çok tercih edilen ilaçlama yöntemidir. Haşere, özel kutunun içinde muhafaza edilen ilacı yer ve burada ölür. Böylece koku oluşumu önlenmiş olur.

Duatepe böcek ilaçlama firmasının ilaçlama seçenekleri ve ilaçlama fiyatları hakkında bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir