İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Dükkan İlaçlama

dukkan-ilaclama

Dükkan İlaçlama

Beslenme ve barınma ihtiyacı ile insanların yaşam alanlarına dahil olan haşere, böcek ve kemirgen türleri, etrafa yaymış oldukları bakteriler ile insan sağlığını ve hayatını ciddi boyutlarda tehlikeye atmaktadır. Özellikle gıda ürünlerinin ya da tekstil ürünlerinin yoğun olduğu alanlarını kendilerine yerleşke olarak seçen bu canlılar, kısa bir süre içerisinde çoğalarak istila durumu oluşturmaktadır. Kırlangıç Böcek İlaçlama firması olarak dükkanlarda meydana gelen haşere ve fare problemlerinin önüne geçebilmek adına profesyonel dükkan ilaçlama hizmetleri sağlamaktayız. İstanbul, Kocaeli ve İzmir’in her yerinden dükkan ilaçlama hizmetlerimiz için 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

Dükkan İlaçlama Yöntemleri

Dükkan ilaçlamaları, ürünlerin ve çalışanların zarar görmeyeceği şekilde ve düzenli olarak gerçekleştirilmesi gereken işlemlerdir. Bunun için ilaçlama firmaları alınması gereken önlemler ve işlemler hakkında sizleri bilgilendirmelidir. Kırlangıç Böcek İlaçlama firması olarak, dükkanlarınızda meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerini ortadan kaldırmak için uzman ilaçlama ekiplerimiz ve etkili yöntemlerimiz ile mücadele etmekteyiz.

Firmamız bünyesinde gerçekleştirmekte olduğumuz dükkan ilaçlama hizmetlerimiz kapsamında sıvı ilaçlama, jel ilaçlama ve fare istasyonları ile gerçekleştirilen ilaçlama yöntemlerini sıklıkla uygulamaktayız. Sıvı ilaçlamalar, her türlü haşere ve kemirgen türü için etkili olan ve kısa sürede çözüme ulaştıran kuvvetli ilaçlamalardır. Tüm alanı etkisi altına alarak, irili ufaklı tüm haşereleri ortadan kaldırır. Jel ilaçlar, daha çok haşere ve böcek türlerinin geçiş alanlarına uygulanarak, bu canlıların ilaçla temas etmesi amaçlı kullanılmaktadır. İlaçla temas eden haşereler, kısa süre içerisinde ortadan kalkmaktadır. Fare istasyonları da yine dükkanlarda meydana gelen fare problemleri için tercih edilen ve temiz bir şekilde problemi çözüme ulaştıran ilaçlama yöntemlerinden biridir.

İlaç ve yöntemlerimiz, insan sağlığını olumsuz etkilememekte ve bu anlamda risk teşkil etmemektedir. İstanbul, Kocaeli ve İzmir’in genelinde sunmakta olduğumuz güvenilir dükkan ilaçlama hizmetlerimizden 7/24 faydalanmanız mümkündür.

Dükkan İlaçlama Fiyatları

Dükkan ilaçlama fiyatları belirlenirken, ilaçlama uygulanan dükkanın metrekare cinsinden genişliği ve kullanılan ilaç miktarı firmalar tarafından oldukça önemlidir. Ayrıca bazı haşere türlerinin kalıcı olarak ortadan kalkması için ilaçlama işlemlerinde tekrarlamalar gerçekleşmektedir. Bu tekrarlar, fiyatlar belirlenirken göz önünde bulundurulmaktadır. Kırlangıç Böcek İlaçlama firmamızın sağlamış olduğu güvenilir, kaliteli ve ekonomik dükkan ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, randevu talebinde bulunabilirisniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir