İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Ev İlaçlama

ev-ilaclama

Ev İlaçlama

Ev ilaçlama hizmeti yeni bir eve taşınırken veya var olan evinizde  böcek ve haşere sorunları ortaya çıktığında önlem almanız gereken önemli bir durumdur. Toplumda herkesin başına gelebilecek bu durum yeterince önemsenmediğinde başınıza ciddi sorunlar açabilir. Bunun bir sonucu olarak evinizde yaşayan ailenizin veya evcil hayvanlarınızın sağlığı oldukça olumsuz yönde etkileneceği gibi ciddi bir kayba da neden olabilir.

Böcekler ve Haşerelerin zararları

Böcek, haşere, kemirgen ve diğer zararlı canlılar geçmişten günümüze insanların önemli bir sorunu olmuştur. Günümüzde bu canlılar lağımlar, sokaklar ve diğer temiz olmayan bölgelerden gelerek yaşam olanağı bulabileceğini düşünmesi halinde en yüksek katlara dahi çıkabilir ve evlerinizin görünmeyen yerlerinde yuva kurabilir. Haşere türleri yalnızca  karafatma, hamam böceği, pire veya güvelerle sınırlı değildir. Akrep, kene, çıyan ve kırkayak gibi haşere türlerinin de evlere dadandığı sıkça görülen bir vakadır.

Bu canlılar evlerinizde görüldüğünde hemen ev ilaçlaması yaptırmak günümüzde atlanmaması gereken bir mesele haline gelmiştir. Günümüzde pek çok hastalık türemiş ve bu hastalıkların yayılmasında haşereler ve böcekler önemli bir rol oynamaktadır. Eğer evlerinizde bu sorunu önemsemez  ve ev ilaçlamasını geciktirirseniz bu canlıların üremeleri oldukça hızlı olacak ve ailenizin sağlığına olumsuz etki ederek ev yaşantınızı huzursuz hale getirecektir.

Kemirgenler, böcekler ve haşereler maddi zararlar da verebilmektedir. Evlerinizin görünmeyen kısımlarına girerek elektrik tesisatlarınızı kemirebilir veya su tesisatlarınızı kirletebilirler. Bu da size ev için yoğun bir masraf çıkaracaktır.

Şişli Böcek İlaçlama ile Garantili Ev İlaçlama Hizmeti

Ev ilaçlama işlemi yapılırken ilaçlama konusunda uzaman bir ekip her zaman önemlidir. Ev ilaçlaması yapıldıktan sonra evde insanlar için sağlıklı bir ortamın olması bir numaralı kuraldır. Şişli böcek ilaçlama olarak, Şişli’nin her yerine

  • 7/24 garantili hizmet anlayışımızla,
  • Sağlık Bakanlığı onayı ile,
  • Ev halkının ve evcil hayvanlarınızın sağlığını etkilemeyecek şekilde,
  • Evinizde huzurlu ve sağlıklı bir ortam oluşturabilmek adına,
  • Böcek, haşere ve kemirgen sorunlarınızı kalıcı olarak çözmek için çalışıyoruz.

Şişli Böcek İlaçlama ile Şişli halkını, evlerindeki böcek ve haşerelerden kalıcı olarak kurtarıyoruz ve sağlıklı ve güvenli bir ev ortamı oluşturmak için çalışıyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir