İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Evlerinizi Haşerelerden Kurtaralım

evlerinizi-haserelerden-kurtaralim

Evlerinizi Haşerelerden Kurtaralım

Evlerinizi haşerelerden kurtaralım hem de çok kısa bir sürede. Yaz mevsiminin gelmesiyle beraber haşereler yaşam alanımızı istila etmeye başladı. Herkesin hayatında mutlaka bir kez karşılaştığı haşerelerin binlerce türü olduğunu biliyor muydunuz? Görüntü itibari ile birbirine çok benzeyen bu türün birbirinden farklı özellikleri ve zararları vardır. Özellikleri ile herkesi şaşırtan ve “küçücük bir böcekten ne olur” diyenleri bile endişelendiren haşerelerle en etkili mücadele profesyonel haşere ilaçlama işlemidir. Evlerimizde, iş yerlerimizde ve dışarıda kısacası hayatın bütün alanlarında karşınıza çıkan bu türden kurtulmak için vakit kaybeden işini iyi yapan bir firma ile anlaşmalı, profesyonel destek almalısınız. İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet gösteren Şişli Böcek İlaçlama firmamız ve kullandığı ürünler Sağlık Bakanlığından onaylı olup, TSE’ne uygundur. Haşerelerle mücadele etmek ve aklınıza takılan bütün soruların cevabını almak için bir telefon uzağınızda, hizmetinizdeyiz.

Ev İlaçlama Nasıl Yapılır?

Ev ilaçlama nasıl yapılır? Kendimizi en rahat hissettiğimiz ve huzur bulduğumuz yer şüphesiz ki evimizdir. Bütün günün yorgunluğunu attığımız ve ailemizle mutlu bir yaşam geçirmek için en değerli yaşam alanımızın başında evlerimiz gelir. Bizim için bu denli büyük bir öneme sahip olan evlerimizde içlerindeki zehirleriyle sağlığımızı tehlikeye sokan haşerelerin varlığı hiç istemediğimiz bir durum olsa gerek. Birçok kişi evlerini istilaya uğratan haşerelerle karşılaştığında, ev ilaçlama nasıl yapılır sorusu ile ne yapacağını şaşırmış halde bireysel mücadeleye girişiyor. Oysaki böcek ilaçlama uzmanlık ve tecrübe gerektiren ciddi bir iştir.  Çalışacağınız firma ilaçlama gelirken izleyeceği yolları şu şekilde sıralandırabiliriz;

  • Öncelikle ilaçlama yapılacak alan hazır hale getirilir.
  • İlaçlamanın yapılacağı yerden çocukların ve kullandıkları eşyaların kesinlikle uzak tutulması gerekir.
  • İşlemin yapılacağı yerde kullanılan eşyalar ya kaldırılmalı ya da iyi bir şekilde korunmalıdır.
  • Son olarak ilaçlama işlemi bittikten sonra ortam en az 2 saat olmak üzere havalandırılarak, ilacın etkisinden arındırılır.

Şişli Böcek İlaçlama yaşam alanlarınızda bulunan tüm haşere ve kemirgen türlerine karşı en kaliteli ilaçları ve cihazları kullanarak ilaçlama hizmeti vermektedir.

Ev İlaçlama Fiyatları

Ev ilaçlama fiyatları oluşturulurken bazı unsurlar belirleyici olur. Evlerde sıklıkla görülen pire, hamamböceği, karınca, karafatma, kalorifer böceği gibi haşerelerle bireysel mücadele mümkün olmadığı gibi çok tehlikelidir. Pire ilaçlama ve diğer tüm haşerelerin yok edilmesinde kullanılacak yöntem belirlendikten sonra bir fiyat aralığı belirlenir. Ev ilaçlama fiyatları belirlenirken;

  • Haşerenin yoğunluğu
  • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
  • İlaçlama yapılacak alanın yüz ölçümü etkili olur.

Şişli Böcek İlaçlama firmamıza irtibat numaralarımızdan günün her saati ulaşabilir, uygun ödeme koşullarından faydalanabilirsiniz. Kalorifer böceği ilaçlama için bizi arayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir