İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Şişli Gülbağ Mahallesi Böcek İlaçlama

sisli-gulbag-bocek-ilaclama

Şişli Gülbağ Mahallesi Böcek İlaçlama

Böcekler, nemli ve karanlık alanlarda yaşamayı tercih eden, haşereler grubunda adı anılan bir canlı türünü teşkil etmektedir. Yaşamayı sevdikleri izbe alanlar, genellikle bakteri ve mikropların cirit attığı pis mekanlardır. Bu alanlardan edindikleri mikrop ve bakterileri insanların yaşadığı alanlara taşıyan ve çok sayıda ciddi hastalığın taşıyıcısı konumunda bulunan böcekler; insan yaşam alanlarından derhal uzaklaştırılmalıdır. Aksi halde bu alanlar ölümcül ve bulaşıcı hastalıkların riski altında olacaktır. Gülbağ Şişli Böcek İlaçlama şirketimiz bu amaca hizmet ederek insan yaşam alanlarını böcek ve haşerelerin izlerinden temizlemek üzere faaliyet sürdürmektedir.

Böcek İlaçlama Uygulamaları Nelerdir?

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’de hizmet vermekte olan ve yüzlerce uzman kişiden oluşan ilaçlama ekiplerimiz; ev, iş yeri, iş hanı, okul, hastane, park, bağ, bahçe gibi açık ve kapalı çok sayıda alanda ilaçlama faaliyetinde bulunmaktadır. Böcek istilalarını ve istila risklerini tümüyle ortadan kaldıran ilaçlama uzmanlarımız; en etkili tekniklerle çalışmalarını sürdürmektedir. Gülbağ Mahallesi Böcek İlaçlama ekipleri; Sağlık Bakanlığı’nın onayından geçen, Dünya Sağlık Örgütü’nün onayladığı içeriklerde üretilen ilaçlarla uygulamada bulunmaktadır. Böcekler üzerinde %100 etkiye sahip olan ilaçlama teknikleri; belirli durumlara göre değişiklik göstermektedir. Böceğin türü, cinsi, istila edilen alanın büyüklüğü ve nitelikleri gibi değişkenler ilacın türünü ve uygulanma şeklini belirlemektedir. Açık ve kapalı alanlar için farklı teknikler uygulanmakla birlikte, mevcut istila için ya da tedbir amaçlı gerçekleştirilen ilaçlama işlemlerinde de uygulama yöntemi değişiklik göstermektedir. Ekiplerimiz en çok sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama yöntemlerini tercih etmektedir. Sıvı ilaçlama; tüm yüzeylere sıvı haldeki ilacın uygulanması şeklinde gerçekleştirilir ve kısa süre içerisinde mekandaki haşerelerin yok olmasını sağlar. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki şekilde uygulanan bu yöntem, tüm haşere türleri üzerinde etkiye sahiptir. Jel ilaçlama ise; jel haldeki ilacın böceklerin en çok görüldüğü bölgelere bırakılarak gerçekleştirildiği bir ilaçlama tekniğidir. Bu yöntem daha çok hamam böceği ve kalorifer böceği için kullanılmaktadır.
Gülbağ Böcek İlaçlama şirketi tarafından kesin sonuç garantisi verilen ilaçlama uygulamalarının, haşereler üzerinde %100 etki sağlaması için dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. İlaçlama öncesinde verilen talimatlara uyulduğu takdirde ilaçlamadan kesin sonuç elde edilmektedir. Konuyla alakalı detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir