İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Gümüş Böceği İlaçlama

gumus-bocegi-ilaclama

Gümüş Böceği İlaçlama

Şişli böcek ilaçlama firması, yaşam alanlarına saldırıda bulunan diğer tüm haşere çeşitleri gibi gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermektedir. Genellikle nemli, karanlık ve sıcak alanlarda yaşamayı benimseyen bu canlı mutfak, dolap, banyo, kiler ve bodrum katlarında yaşar. Kitap, duvar, tahıl, kumaş ve duvar kağıdı gibi evdeki eşyalarla beslenmeyi tercih eder. Dişi bir gümüş böceği günde 200 adet yumurta paketi bırakabilme genetiğine sahiptir. Yumurtadan çıkan böceğin yetişkin bir hale erişebilmesi için 4 ay kadar bir süre gereklidir.

Gümüş Böceği Zararları

10 ay beslenmeden yaşayabilen gümüş böceği, 10, 12 mm uzunluğunda, 300 milyon yıldır yaşayan bir canlı türüdür. Ortalama olarak 1 ve 3 yıl arası bir yaşam süresine sahip olan gümüş böceği, koşullar el verdikçe 8 yıla kadar çıkabilir. Genellikle evlerde oluşan duvar ve parke yarıklarında, pencere kenarlarında rahatlıkla barınabilir.
Gümüş böceği insanların yaşam alanlarına girdiğinde kısa süre içinde üreme olanağı bulur. Bu nedenle hemen fark edilmeli ve profesyonel şekilde hizmet veren firmalardan gümüş böceği ilaçlama uygulaması alınmalıdır. İlaçlama uygulamaları sizi ve kişisel alanlarınızı belirli böcek türlerine karşı uzun bir dönem korur. Yaşam alanlarınızı böceklere karşı devamlı muhafaza etmek için belirli periyotlar halinde böcek ilaçlama uygulamalarından faydalanmanız gerekir.

Gümüş Böceği İlaçlama

Şişli böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Şişli böcek ilaçlama firmamıza bağlı uzman ekibin şikayetçi olunan alana gelip, böceğin ilaca karşı olan direncini ve alan büyüklüğünü tespit etmesinin ardından gümüş böceği ilaçlama uygulaması işlemine geçilir. İlaçlama sonrasında şikayetçi olunan alanda uzun bir süre gümüş böceğine rastlamanız olası değildir.
Sizde ev, otel, okul, hastane, fabrika gibi kapalı ve toplumsal alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da gümüş böceği sorunu yaşıyorsanız Üsküdar böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 faaliyetini sürdürmekte olan müşteri hizmetlerimizden gümüş böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir