İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Hakkımızda

hakkimizda

Rakiplerinin daima bir adım önünde olan firmamız, çalıştırdığı personelleri ile gerek ilaçları ve yöntemleri gerek müşteri memnuniyetini baz alan uygulamaları ile ilaçlama sektörünün her zaman en çok tercih edilen firması olmuştur.

Kaliteli ve Garantili Hizmet

Kaliteli ve garantili hizmet anlayışı ile bu sektöre seneler önce adım atan Derin böcek ilaçlama firmamız, alanının en yetkin ziraat mühendislerinin hazırladığı ilaçlarla sizlere hizmet vermektedir.

İlaçlama firmalarının dikkat etmesi gereken en önemli şeylerden biri elbette ki kullanılan ilaçlardır. Ayarı ve dozu ayarlanamayan ilaçlar insan sağlığına doğrudan zarar vermekte, hatta ilaçlarla teması bulunanları zehirleyebilmektedir. Bu noktada Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından belirlenen çizelgede hizmet veren ve TSE ile Sağlık Bakanlığının onayını alan Derin böcek ilaçlama firmamız, piyasada en güvenebileceğiniz ilaçlama şirketidir.

Hizmet Politikamız

Hizmet politikamızın en önemli 3 vazgeçilmezi olan müşteri sağlığı, garantili hizmet ve ekonomik fiyat politikalarımız ile sadece ilçemizde değil, çevre ilçelerimizde de en çok başvurulan firma olarak, bu yolda sizlerin daima yanında yürümekteyiz.

En küçük alanlardan en geniş alanlara kadar, ister açık ister kapalı mekanlarda en nitelikli hizmeti sunmaktadır. İlaçlama yaptığımız mekanların başında evler olmakla birlikte, pek çok hastane, okul, iş merkezi, yeme-içme işletmesi, bahçeler, deniz kenarları ve pek çok ortan alan da bulunmaktadır.

Misyonumuz – Vizyonumuz

Çalışma politikalarımız ile sektöründe her zaman en önde olarak ilerleyen Derin böcek ilaçlama şirketimiz, İstanbul’un tüm ilçe, semt ve mahallelerinde daima halkımızın sağlığını ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Böceklerin ilk olarak insan sağlığına verdiği zararlardan sizleri koruyan firmamız, prestij kayıplarının da oluşmasının önüne geçmektedir.

Topluma hizmet vizyonunu kendine görev bilen ilaçlama firmamız, sizlerden gelen talepleri de değerlendirmektedir.

İster ilaçlama yaptırmak için isterseniz de ilaçlama sonrasında bilgi almak için müşteri temsilcilerimizi her zaman arayabilirsiniz.