İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Hamam Böceği İlaçlama

hamam-bocegi-ilaclama

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böceği ilaçlama işlemi geciktirildiği takdirde büyük sorunların yaşanabileceği önemli bir konudur. Şişli Böcek İlaçlama ekonomik, güvenli ve garantili ilaçlama hizmeti vermektedir.

İnsanlık tarihinde, hamam böceklerinin insanlara sorun olamadığı bir dönem olmamış ve geçmişten bu yana bu sorunlar için çeşitli çözüm yolları denenmiştir.  Eskiden çok daha zor olan bu çözüm yolları gelişen kimyasal ilaçlar ile daha kolay çözüm yollarına kavuşmuştur. Ancak bu çözüm yollarını sadece uzman kişiler aracılığıyla hayata geçirebilirsiniz. Tek başınıza uğraşacağınız her adım sizi daha fazla yoracak ve haşerelerle temasa geçtiğiniz anda hastalık riski taşıyacaksınız.

Hamam Böceği Türleri

Hamam böceği türleri oldukça geniştir. Bu tür içerisinde, evlerimizde veya iş yerlerimizde en fazla gördüğümüz üç tür hamam böceği mevcuttur.

  • Kalorifer hamam böcekleri,
  • Karafatmalar,
  • Amerikan hamam böcekleridir.

Çeviklik kabiliyetine sahip Alman hamam böcekleri halk arasında kalorifer böcekleri olarak da bilinirler. Tek başına yakalaması ve baş etmesi oldukça zordur. Amerikan hamam böcekleri ise iri cüsseleriyle ön plana çıkarlar ve fark edilmeleri kolay olsa da görüldüğünde acilen önlem alınmalıdır. Hızlı üreyen bu türün gördüğünüzden çok daha fazla sayıda olması yüksek ihtimaldir. Karafatmalar da aynı şekilde hızlı ürerler ve evinizdeki besinlere ortak olmaya çalışırlar. Bu da yiyeceklerinizin sağlığını bozar ve dolayısıyla sizi de etkiler. Bu nedenledir ki hamam böcekleri görüldükleri anlarda bir hamam böceği ilaçlama firmasına başvurmak oldukça önemlidir.

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böceği ilaçlaması yapılırken hamam böceklerinin yerlerini tespit etmek, buna göre ilaçlama yapmak ve ilaçlamanın insan sağlığını olumsuz etkilememesi önemlidir. İlaçlama şirketi profesyonel çalışmalı ve sağlık bakanlığı onaylı olmalıdır.

Hamam Böceği İlaçlama Şişli olarak Şişli’nin tüm bölgelerine ve İstanbul’un yakın ilçelerine garantili hamam böceği ilaçlama hizmeti veriyoruz. Sağlık bakanlığından onaylı olarak sizleri hamam böceği ve her türlü haşerelerden koruyor ve insan sağlığını etkilemeyecek kimyasallar sayesinde evinizde ve iş yerlerinizde güvenli, huzurlu ve sağlıklı ortamlar hazırlıyoruz. Şişli Hamam Böceği İlaçlama ekonomik hizmetiyle, profesyonel ekibiyle kalıcı, garantili hizmet anlayışıyla yaşam alanlarınızı korumaya devam ediyor. Ekonomik fiyatlardan haberdar olmak için ana sayfamızdaki numaralarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir