İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Haşere İlaçlama

hasere-ilaclama

Haşere İlaçlama

Haşere ilaçlama birey ve toplum sağlığı açısından es geçilmemesi gereken ve ciddiyet ile ele alınması gereken önemli bir konudur. Hızlı nüfus artışı sonucu, şehirleşme artmış ve bu durum da haşereleri doğal yaşam alanlarından çıkarıp evlerimize kadar sokmuştur. Bu davetsiz misafirler size, ailenize, arkadaşlarınıza ve çevrenize ciddi zararlar verebilirler.  Haşere kontrolü sağlamak, ilaçlama işlemlerini doğru yapmak son derece önemlidir. Haşere türleri çok çeşitlidir ve önlem alınmazsa sürekli olarak evlerinizde ve iş yerlerinizde artış göstereceklerdir. Bu canlılar evlerin temizlenmesi olanaksız duvar araları ve tuvalet boşlukları, gibi yerlerde yaşadıkları için dışarı çıktığı anlarda hastalıkları evlerinize veya iş yerlerinize yayma potansiyeli taşımaktadırlar. Karafatma, hamam böceği, güve, çıyan gibi insan sağlığına zararlı haşere türleri çabuk üreyebilir ve baş etmesi zor bir sorun haline gelebilir. Firmamızda haşere ilaçlama için uygulanan böcek ilaçlama yöntemleri;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Haşere ilaçlama uygulamalarında bütün haşereler ile mücadele eden Şişli Böcek İlaçlama firmamız uzman kadrosu ve başarılı ekibi ile bir telefon uzağınızda bekliyor. Firmamıza günün her saati arayabilir, Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Haşere İle Mücadele

Haşere ile mücadele yaşam alanımızı istila eden haşerelere karşı alınan tedbirlerin tümüne verilen isimdir. İlaçlama işlemi ciddi bir konudur. Haşere sorununuzu çözebilmeniz için bu konuda deneyimli bir haşere ilaçlama firmasıyla irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ancak ilaçlama işlemini yapacak olan firma araştırılmadan seçilirse sizin ve çevrenizdekilerin sağlığını kolayca etkileyebilir. Kullanılan kimyasal ilaçların insan sağlığını ve hayvan sağlığını etkilememesi önemli bir husustur. Seçtiğiniz ilaçlama şirketinin Sağlık Bakanlığı onaylı bir firma olması oldukça önemlidir. Ayrıca kalıcı bir haşere kontrolü sağlamak istiyorsanız işinin ehli, bir ekip şarttır. Haşerelerin yaşam alanlarını, dolaşabilecekleri yerleri ve ortaya çıkabilecekleri bölgeyi belirleyen ve kalıcı bir ilaçlama hizmeti sunan, işinde uzman ekipleri olan firmalar tercih edilmelidir.

Garantili Haşere İlaçlama

Garantili haşere ilaçlama servisimizde vatandaşlara hizmet verirken “Önce İnsan Sağlığı” şiarı ile hareket etmekteyiz. Şişli Böcek İlaçlama olarak haşere sorunlarınızı çözebilmeniz, sağlığınızı etkileyen bu zararlı canlılardan kurtulabilmeniz adına garantili haşere ilaçlama hizmeti sunuyoruz. 7/24 hizmet politikamız ve tecrübeli, işini bilen haşere ilaçlama ekiplerimiz sizlere her daim Şişli’nin her bölgesinde hizmet vermek için hazır bekliyor. Üstelik tüm bu hizmetleri ekonomik fiyatlarla sunuyoruz. Kaliteli haşere ilaçlama hizmetini ekonomik fiyatlarla ve tamamen sağlık bakanlığı onaylı olarak Şişli’nin her semtinde verdiğimiz hizmet sayesinde haşereler artık sizin için sorun olmaktan çıkacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir