İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Haşereler Başa Bela!

hasereler-basa-bela

Haşereler Başa Bela!

Haşereler başa bela sözünü yaz mevsiminin gelmesiyle beraber sıkça duyar olduk. Sıcak ve nemli yerleri çok seven haşereler önlem alınmadığında sayısı yüzlercesini bulabiliyor. En önemli özellikleri hızlı bir şekilde çoğalmak olan bu canlının içinde binlerce tür bulunur. İnsan sağlığına ciddi zararlar veren ve bazı zehirli türleri ile insan yaşamına son verecek kadar tehlikeli olan haşerelerden kurtulmak için en etkili ve kesin yol profesyonel ilaçlamadır. Fakat hemen telaşa girmeyin haşerelerin başınıza dert olmaması için firmamızın geliştirdiği yeni uygulamalar ile haşere ilaçlama işlemi artık hem çok kolay hem de ekonomik. Haşere ilaçlama fiyatları ve aklınıza takılan bütün soruların cevabını almak için irtibat numaralarımızdan bizi arayabilir, günün her saati çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.

Haşere İlaçlama Nasıl Yapılır?

Haşere ilaçlama nasıl yapılır? Haşere ilaçlama işlemi profesyonellik ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Evlerimizde, iş yerlerimizde ve dışarıda kısacası hayatın bütün alanlarında karşımıza çıkabilecek haşerelerden bireysel mücadele ile kurtulmamız mümkün olmadığı gibi çok tehlikelidir. Sıkça karşılaştığımız pirelerin boyutlarının çok küçük olması ve kolay fark edilmemesi mücadeleyi zorlaştırmaktadır. Pirelerin varlığını fark ettiğiniz an yok etmek için profesyonel bir ilaçlama firması ile irtibata geçmeniz bütçeniz ve sağlığınız için önemlidir. Pire ilaçlama ve diğer tüm haşerelerin yok edilmesinde sektörde 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve alanın öncü isimlerinden olan Şişli Böcek İlaçlama firmamızı günün her saati arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz. Haşere ilaçlama nasıl yapılır sorusunu kısa bir şekilde cevaplandırmak gerekirse;

  • İlaçlama yapılacak alan hazır hale getirilir.
  • İlaçlama yapılacak yerden kullanılan eşyaların kaldırılması, mümkün değil ise iyi bir şekilde korunması gerekir.
  • İşlem sırasında çocukların ve kullandıkları eşyaların uzak tutulması oldukça önemlidir.
  • İlaçlama sırasında eldiven, maske ve tulum gibi malzemelerin kullanımı hayati önem taşır.
  • Son olarak ilaçlama işlemi son bulduğunda ortam en az 2 saat olmak üzere havalandırılarak, ilacın etkisinden arındırılır.

Haşere ilaçlama uzman bir ekip tarafından yapılması gereken, doğru firma ile çalıştığınız sürece oldukça basit ve ekonomik bir uygulamadır.

Haşere İlaçlama Fiyatları

Haşere ilaçlama fiyatları oluşturulurken bazı unsurlar belirleyici olur. Böcek ilaçlama yöntemi belirlendikten sonra fiyatlandırmayı belirlemek için bazı etkenlere bakılır. Haşere ilaçlama fiyatları oluşturulurken;

  • Haşerenin yoğunluğu
  • Yayıldığı alanın metrekaresi
  • İlaçlama sırasında kullanılan ilaç miktarı

Böcek ilaçlama ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için güler yüzlü ekibimiz ve uzman kadromuz ile bir telefon uzağınızda hizmetinizdeyiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir