İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

İş Alanlarınız Tehdit Altında

is-alanlarimiz-tehdit-altinda

İş Alanlarınız Tehdit Altında

Günümüzün en uzun bölümünü geçirdiğimiz iş yerlerimiz sıcaklıkların yükselmesiyle beraber haşerelerin istilası altına girdi. Kalabalık ve yapı itibari ile rutubetli alanlarda yoğun olarak görülen haşereler ile geleneksel yöntemler ile mücadele etmek zaman kaybından başka bir şey değildir. Önemli özellikleri arasında hızlı bir şekilde çoğalmak olan haşerelerin fark edildiği an kontrol altına alınması sağlığınız ve ekonominiz açısından oldukça önemlidir. İş yerlerinin haşere ile mücadelede önlem amacıyla düzenli olarak ilaçlama yaptırması işlerin aksamaması ve çalışanların sağlığı açısından oldukça önemlidir. Tekstil atölyeleri ve konfeksiyonlarda kalabalık halde yaşayan çalışanların salgın hastalıklara yakalanmaması adına firmaların düzenli olarak haşere ilaçlama işlemini uygulamaları gerekir. Fatih Böcek İlaçlama firmamız iş yerleri ve bütün alanlarda haşere ile mücadelede geliştirdiği yöntemler ile sektörün öncü isimlerinden biri olmuştur. Sizin de başınız haşereler ile dertte ise irtibat numaralarımızdan bizi arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

İş Yeri İlaçlama Fiyatları

İş yeri ilaçlama fiyatları oluşturulurken bazı unsurlar belirleyici olur. Bir firmanın düzenli olarak ilaçlama yapması sağlık ve ekonomik açıdan gerekli bir durumdur. Bir iş yerinin haşerelerin istilasına uğraması sonucu iş yerinde çalışanlar sağlık problemleri yaşayarak günlerce işlerin aksamasına neden olabilir, kemirgen yapıdaki haşereler ortama zarar verebilir. Firmamız böcek ilaçlama uygulamasında geliştirdiği yeni teknoloji ile haşerelerden kısa bir sürede kurtulmanız ve sağılığınızı tehdit eden unsurları ortadan kaldırmanız için çaba göstermektedir. İş yeri fiyatları oluşturulurken;

  • Haşerenin ortamda yayılma yoğunluğu
  • İlaçlama yapılacak alanın büyüklüğü
  • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı belirleyici olur.

Haşerelerle mücadele ve iş yeri ilaçlama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımızdan 7/24 arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

İş Yeri İlaçlaması Nasıl Yapılır?

İş yeri ilaçlaması nasıl yapılır sorusu birçok işverenin kafasını karıştırmakta ve böyle büyük bir sorunla bireysel mücadeleye sevk etmekte insanları. İş yeri ilaçlamasında geleneksel yöntemler sonuç vermediği gibi çok tehlikeli sonuçlar doğurur. Uygulamanın yapılması için profesyonel bir ekibin ve tecrübenin gerektiği unutulmamalıdır. İş yeri ilaçlamasında daha çok çalışanların rahatsız olmaması ve işlerin aksamaması adına kokusuz ilaçlama yöntemi uygulanır. İş yeri ilaçlaması yaptırmak istiyor ve firmamız hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bocekilaclamafatih.net internet sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir