İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

İzmit Hamam Böceği İlaçlama

izmit2

İzmit Hamam Böceği İlaçlama

Diğer tüm haşerelerde olduğu gibi hamam böcekleri de oldukça tehlikeli ve etrafa bakteri yayan haşerelerdir. Hamam böceklerinin ortadan kaldırılması için böcek ilaçlama yapmak esastır. İlaçlama ise profesyonel bir şekilde yapıldığı takdirde fayda sağlayacaktır. Tesirsiz ucuz ilaçlarla yapılacak ilaçlamalar haşerelerin direncini güçlendirmekten başka bir işe yaramayacaktır. Bu nedenle Kırlangıç Böcek İlaçlama, yılların deneyimi ile İzmir, Kocaeli ve İstanbul’da her ilçe ve semtte haşere ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Kocaeli İzmit hamam böceği ilaçlama servisi, İzmit’te her ev, mağaza, alışveriş merkezi, hastane, pastane, kamu kurum binaları ile park, bahçe ve piknik alanlarında haşere ilaçlama işlemini gerçekleştirmektedir.

İzmit Hamam Böceği İlaçlama Servisi

İzmit Hamam Böceği İlaçlama

İzmit Hamam Böceği İlaçlama

Kocaeli’nin merkezi olarak bilinen İzmit, geniş caddeleri, mağazaları, alışveriş merkezleri, park ve bahçeleri ile geniş bir yaşam alanıdır. Bu denli büyük bir ilde hijyeni sağlamak ise bir zorunluluktur. Çünkü kalabalık alanlarda oluşacak bakteri ve mikroplar çok büyük sağlık sorunlarına kapı açmaktadır. Bu bakteriler ise genellikle haşereler sayesinde evlere veya iş yerlerine girmektedir. Hamam böceği ve fare gibi haşereler lağım ya da kanalizasyon gibi yerlerde yaşadıklarından oralardaki pek çok mikrobu da beraberinde getirirler. Özellikle yediğimiz gıdalara musallat olan bu canlılar bıraktıkları dışkı ve salgılarla gıda zehirlenmelerine neden olmaktadırlar.

Hamam böceği ve fare gibi zararlı daha pek çok canlı bulunmaktadır. Bunlar arasında; çıyan, kırkayak, akrep, sivri sinek, kara sinek, deri böceği, danaburnu, tespih böceği, karınca, arı ve daha pek çok çeşit canlı bulunmaktadır. Hamam böceği ve fare gibi bu canlılardan kurtulmanın yolu da ilaçlamadan geçmektedir. İlaçlama kokulu, kokusuz, sıvı, jel ve fare ilaçlama teknikleri ile yapılmaktadır. Hangi tekniğin kullanılacağı ise haşere problemine göre farklılık gösterecektir. Önemli olan haşerelerin doğru bir yöntemle doğru bir şekilde ortadan kaldırılmasıdır.

Kocaeli’nin ilçe ve semtlerinde ilaçlama faaliyetlerini sürdüren Kırlangıç Böcek İlaçlama, hamam böceği ya da diğer haşerelere karşı sizlerin ev ve iş yerlerini koruyor. İzmit hamam böceği ilaçlama hizmeti ile siz de haşerelerden kurtulup rahat bir nefes alabilirsiniz. Hemen arayın uzman kadromuz sizi haşerelerden en hızlı ve garantili şekilde kurtarsın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir