İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kakalak Böceği İlaçlama

kakalak-bocegi-ilaclama

Kakalak Böceği İlaçlama

Hamam böceğinin bir başka türü olan kakalak böcekleri, dünya üzerinde en çok üreme yapan canlılar arasındadır. Dişi bir kakalak yılda ortalama 30 bin adet yumurta bırakır. Yaşam süreleri boyunca 1 milyon adet yumurta bırakabilen kakalak böceklerinin yaşadığı ortamlar ve yediği besinler oldukça pistir. Şişli böcek ilaçlama firmamız yaşam alanlarınıza sızan diğer böcek çeşitleri gibi kakalak böceği ilaçlama uygulaması da vermektedir.

Kakalak Böceği İlaçlama

İlaçlama; ev, iş yeri, otel, okul, fabrika, hastane gibi kapalı ve toplumsal alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da uygulanabilen o bölgenin herhangi bir böcek türüne karşı sterilize edilme işlemidir. Kakalaklar nemli ve sıcak bölgelerde barınmayı sever. Evlerde genellikle mutfak ve banyolarda bulunur. Tamir edilmeyen su ve kanalizasyon borularında, duvar ve parke çatlaklarında, kırık, çıkık alanlarda barınır. Günde 20 saat yuvasından çıkmadan uyur. Vücudunda taşıdığı mikrop ve bakterileri insanların yaşam alanlarına girdiğinde salya ve dışkı yoluyla besinlerin üzerine taşır. Bunun sonucunda ise kişilerde; dizanteri, verem, astım, gıda zehirlenmesi, antrax, hepatit, mantar ve alerjik reaksiyonlar görülebilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda vakit kaybetmeden en yakın sağlık kuruluşuna başvurmanız gerekir. Zor yaşam koşullarına karşı son derece dayanıklı olan kakalak böcekleri 30 gün boyunca aç ve susuz kalabilir. Aynı zamanda kafaları koptuğundan 1 hafta yaşamını sürdürebilir. Evrim geçirmemiş nadir canlılar arasında bulunur. Vücutlarının dışındaki kabuk son derece sert olduğundan kolayca ölmez.

Şişli Kakalak Böceği İlaçlama

Şişli böcek ilaçlama firması olarak yaşam alanlarınıza karşı saldırıda bulunan diğer böcek çeşitleri gibi kakalak böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip Şişli böcek ilaçlama uygulamamız aynı zamanda insan ve çevredeki diğer canlıların sağlığı açısından zararsız ilaçlar kullanmaktadır. Siz de kişisel veya toplumsal alanlarınızda kakalak böceği sorunu yaşıyorsanız Şişli böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden kakalak böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir