İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kalorifer Böceği İlaçlama

kalorifer-bocegi-ilaclama

Kalorifer Böceği İlaçlama

Çevremizde, park bahçe ev iş okul gibi alanlarda birçok hayvan ve canlı ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu canlılardan evcil hayvanlarımızla aynı ortamlarda bulunmak bizleri mutlu ederken haşere, kemirgen ve sürüngenler gibi insan sağlığına zararlı canlılar ile karşılaşmak rahatsızlık verici olmaktadır. Bu canlılardan kurtulmanın en garanti yolu ilaçlama hizmeti almaktır. Şişli Böcek İlaçlama firmamız her türden haşere ve zararlı canlıya karşı 7/24 hizmetlerini sunmaktadır. Deneyimli ekibi uzun yıllara varan tecrübeleri ile böcek ilaçlama konusunda oldukça yetkindir. Her türlü böcek ilaçlama kalorifer böceği ilaçlama, hamam böceği, bit, pire, örümcek, karınca vs. gibi türlerde yardımınıza koşmaktadır. Şişli Böcek İlaçlama firmamız Şişli’nin her mahallesinde ve yakın çevre ilçelere hizmetlerini ulaştırmaktadır.

Kalorifer Böceği Nasıl Etkisiz Hale Getirilir?

Yaşam alanlarımızda özellikle evlerimizde istenmeyen bir canlı ile karşılaştığımızda fazlasıyla iğreti olur ve sıkıntı yaşarız. Ülkemiz coğrafi ve iklimsel yönleriyle birçok yönden çeşitlilik gösterir. Bu çeşitlilik bitkisel hayvansal zenginlikleri de tetikler. Olumlu yanları olduğu gibi olumsuz kısımları da bulunmaktadır.  Örneğin haşere, böcek, kemirgen vs. zararlı canlıların varlığına ve yaşamasına olanak sağlaması insanları rahatsız eden bir olgudur. Ülkemizde çok farklı türlerde hayvanlar yaşamaktadır. Böcek çeşitliliği de oldukça fazladır. Bu böceklerin arasında fazlasıyla yaygın olan kalorifer böceği de oldukça rahatsızlık yaşatan bir türdür. Kalorifer böceğinden kurtulmanın en garanti yolu Kalorifer böceği ilaçlama hizmeti almaktır. Kalorifer böceği hamam böceğinin bir alt türüdür. Yetişkinleri en fazla 1-2 cm olmaktadır. Genellikle açık kahverengi sarıya çalan bir renge sahiptirler. Yaşam alanları olarak sıcak ve nemli ortamları seçerler.

Kalorifer Böceği İlaçlama

Bir kalorifer böceğinin ömrü yaklaşık 10-15 ay kadardır. Mutfak, banyo, su ve kalorifer borularında yaşamlarını sürdürürler. İnsanlara doğrudan zarar vermezler fakat yiyeceklerin üzerlerine bıraktıkları dışkıları ve salyaları yüzünden insanları hasta ederler. Bu sebeple kalorifer böceği ilaçlama hizmeti almak çok önemli hale gelir. Kalorifer böcekleri , besinlerin üzerlerine bıraktıkları mikroplarla insanlara verem, antrax, pronomi, hepatit, mantar dizanteri, paraziter hastalıkları bulaştırırlar. Bu hastalıklardan korunmak ve ortamlarımızı steril hale getirmek için yapmamız gereken şey en yakın ilaçlama firmasını arayarak Kalorifer böceği ilaçlama yaptırmaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir