İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Karaköy Böcek ilaçlama

Karaköy Böcek ilaçlama

Karaköy Böcek ilaçlama

Karaköy Böcek ilaçlama, Karaköy, İstanbul’un sanayi, ticaret açısından oldukça yoğun bunun yanı sıra tarihi ve kültürel yerlerinden biridir. İstanbul’un en işlek ve merkezi konumunda olduğu içinde gün içinde oldukça kalabalık olan Beyoğlu’nun semtlerinden biridir. Son yıllarda kafeleriyle ve restoranlarıyla popüler bir yer haline gelmiştir.

Karaköy Böcek ilaçlama

Karaköy Böcek ilaçlama

Çok sık karşılaşılan böcek ve haşereler

Yaz aylarıyla birlikte diğer semtlerde olduğu gibi Karaköy’de de zaman zaman böcek ve haşerelere rastlamak mümkün. Bunlardan bazıları; pire, mite, güve, kırkayak, çıyan, salyangoz, fındık faresi, lağım faresi, çatı faresi, karınca, örümcek, kulağakaçan, hamam böceği, gümüş böceği, yaprak böceği, deri böceği, tespih böceği, yaban arısı…vb Bu böcek ve haşerelere karşı kişisel olarak mücadele etmek zordur. Çünkü çok çabuk üreyip çoğalıyorlar.

Piyasada çok sayıda ve markalarda böcek ilaçları satılmaktadır ve bir çoğumuz bu ilaçlar sayesinde kısmende olsa bu dertten kurtulsak da bir süre sonra tekrar bu böceklerle karşılaşıyoruz. Bu nedenle uzman ve garanti çözüm sunan bir ilaçlama şirketiyle irtibata geçmek doğru olacaktır.

Piyasada çok sayıda yasal olmayan, ruhsat ve belge bulundurmayan şirketler vardır ve bu şirketler çevre ve insan sağlığına zararlı olan ilaçları kullanmaktadırlar. Bu tarz şirketlere kesinlikle itibar etmeyiniz. Karaköy Böcek ilaçlama şirketi sizlere 7/24 saat sizlere ilaçlama konusunda hizmet sunuyor. Sizlerde bu hizmetlerden yararlanabilir ve günlük yaşamınızı kabusa çeviren bu haşerelerden kurtulabilirsiniz.

Oldukça yoğun bir nüfusa sahip olan ve dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği İstanbul’da, Karaköy ve çevresi için en etkili böcek ve fare ilaçlama firmaları görev almaktadır. Bu firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Karaköy ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Karaköy böcek ilaçlama şirketinin kullandığı ilaçlar yasal olup tamamen böceklere ve haşerelere karşı üretilmiştir. Bunlar sıvı, jel, kokulu, kokusuz ve fare istasyonlarıdır.

Kokulu ilaçlar bahçeler, parklar, sokaklar, caddeler…vb açık alanlar için kullanılır ancak kokusuz ilaçlar ofis, ev, okul, iş yerleri…vb kapalı alanlar için kullanılır.

Bu böcek ve haşereler konusunda erken önlem almadığınız takdirde çok ciddi hastalıklara yakalanma riskiniz oldukça yüksektir bunlardan bazıları; böbrek yetmezliği, gıda zehirlenmesi, sıtma, AIDS, kanser, humma, dizanteri, veba, verem..vb

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir