İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Karınca İlaçlama Fiyatları

karinca-ilaclama-fiyatlari

Karınca İlaçlama Fiyatları

Karınca ilaçlama fiyatları hesaplanırken 3 faktör fiyatın belirlenmesi etkili olur. Karınca ilaçlama fiyatları ile ilgili yapılan hesaplamada vatandaşın bütçesini aşmayacak ekonomik fiyatlar oluşturulur. Evde karınca ile mücadele etmenin bir başka boyutu da şudur: Karıncalar bilindiği üzere çalışkan canlılardır. Koloniler halinde dolaşan ve günlerce yiyecek bulmak için dolaşan karınca ile mücadele etmenin tek yolu profesyonel karınca ilaçlama uygulaması yaptırmaktır. Dolaştıkları yerlerden taşıdıkları mikropları yaşam alanımıza getiren karıncalar ile geleneksel yollar ile baş etmek mümkün olmamakla beraber sayılarının daha fazla çoğalmasına neden olur. Firmamızda karınca ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • İlaçlama yapılacak karıncanın türü ve yoğunluğu
  • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
  • İlaçlama yapılacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü belirleyici olur.

Karınca ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için firmamızı günün her saati arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Firmamız sizlere hizmet vermek için bir telefon uzağınızda bekliyor.

Karınca İlaçlama Nasıl Yapılır?

Karınca ilaçlama nasıl yapılır? Karınca ilacı ile yok ettiğimiz haşereler salgın hastalıklara neden olduğu gibi yiyeceklerin içine girerek yaşam alanımızı istila eder. Karınca ilaçlama uygulamasında amatör ve ilkel yollara başvurmak sonuç vermediği gibi haşerelerin sayısının yükselmesine neden olur. Böyle durumlarda vakit kaybetmeden işini iyi yapan bir firma ile irtibata geçmeli ve ev ilaçlama uygulaması için anlaşmalısınız. Karınca İlaçlama aşamalarımızı sıralayacak olursak;

  • İlaçlama yapılacak alan işleme hazır hale getirilerek açıkta kapı, pencere kapatılır.
  • İlaçlama sırasında açıkta eşya, yiyecek ve içecek bulundurulmaz ve mutfak eşyaları dolaplara kaldırılır. Uygulama bittikten sonra yeniden sterilize edilir.
  • Karınca ilacı ile uyguladığımız işlem sonrası ortam 2 saatten az olmayacak şekilde havalandırılarak ilacın etkisinden arındırılır ve temizlik işlerinin ardından gündelik yaşama geri dönülür.

Karınca ilaçlama uygulamalarında aldığımız tedbirler ile karıncaları kısa sürede hayatınızdan çıkarırken indirimli fiyatlarımızla bütçenize dost bir anlayış taşıyoruz. Sizin de başınız karınca ve diğer tüm haşereler ile dertte ise firmamızı günün her saati arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Karınca İlaçlama Şirketleri

Karınca ilaçlama şirketleri arasında 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişleten Şişli Böcek İlaçlama firmamız yılların kalite ve uzmanlığı ile sizlere hizmet verirken “Önce İnsan Sağlığı” şiarı ile hareket etmektedir. Evde karınca ile mücadele etmek için kullandığımız karınca ilacı Sağlık Bakanlığından onaylı ve TSE damgalıdır. Karıncaları hayatınızdan çıkarmak ve yaşam alanınızı eski haline getirmek için firmamızı 7/24 arayabilir, uygun ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir