İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Pire İlaçlama

pire-ilaclama

Pire İlaçlama

Pire ilaçlama, pire ve pire türlerinin güvenle kontrol altına alınma süreçlerinde uygulanan tüm ilaçlama yöntemlerini kapsamaktadır. Pire, ülkemizde hemen herkesin hayatı boyunca en az bir kez karşılaştığı, dünyada da oldukça büyük kayıplara neden olabilen, oldukça hızlı türeyen bir haşeredir. Nemli ve ılıman iklimleri seven pireler, ülkemizde iç kesimler ile kıyı kesimlerde oldukça fazla bulunmaktadır. Peki pire nedir, pirelerin özellikleri nelerdir?

 • Vücutları oldukça küçük olan bu haşere oldukça güçlü ayak kaslarına sahiptir. Bu nedenle de fazlasıyla yükseğe sıçrayabilmektedir.
 • Yakalanması oldukça zordur. Aynı zamanda yakalansa bile öldürülmesi de vücut hacminin küçük olmasından dolayı hemen hemen imkansızdır.
 • Çok iyi bir şekilde saklanabilirler.
 • Kanla beslenirler. Bu nedenle de pek çok haşere türüne göre daha tehlikeli bir yapıya sahiptirler. Çünkü kanda bulunan pek çok hastalığı insanlar arasında yayarlar, dolaştırırlar.
 • Genellikle sırt, bacak, ayak ve kollarımızı ısıran pireler, ısırdıkları yerlerde oldukça büyük kabarcıklar oluşturur.
 • Kaşıntısı dayanılmaz olan kabarcıklar, uzun süre geçmezse ya da renklerinde değişiklikler olursa (morarma, kararma…) mutlaka bir hekime görünülmelidir.
 • Sadece insanları değil pek çok hayvanı da rahatsız eden bu haşere hayvancılığın hakim olduğu bölgelerde daha yoğun bir şekilde bulunurlar.
 • Genellikle yaz aylarında olduğu bilinse de aslında tüm haşereler gibi pireler de her mevsimde aktif olarak bulunmaktadır. Fakat ilkbahar, yaz ve sonbahar aylarında doğadaki uyanışın da etkisiyle sayıca oldukça artmaktadır.

Evdeki Pireden Kurtulma Yolları Nelerdir?

Evdeki pireden kurtulma yolları nelerdir? Bir evde ya da herhangi bir mekanda pirelerden şikayet edildiğinde mutlaka iyi bir haşere ilaçlama şirketine başvurulmalıdır. Çünkü evimize giren pirenin daha önce kimi ya da kimleri ısırdığını, vücudunda ne gibi hastalıkları taşıdığını bilemeyiz. Bu nedenle de pireden kurtulmak için hiç vakit kaybetmeden böcek ilaçlama firması tarafından yapılan uygulamalara ulaşmalıyız.

Pire İlaçlama Şirketleri

Pire ilaçlama şirketleri arasında ve tüm ilaçlama piyasasında her zaman ilk sırada olan, oldukça kaliteli ve sağlıklı hizmetlerle faaliyet gösteren Şişli Böcek İlaçlama firmamız, en etkili ilaçlarla pireleri hayatınızdan çıkarmaktadır. Ekonomik fiyat politikamızın yanı sıra müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Hizmetin Tek Adresi

Kaliteli hizmetin tek adresi olarak 20 yılı aşkın süredir ilaçlama alanında faaliyet göstermekteyiz. Şikayetçi olduğunuz haşere türü pire ya da herhangi bir haşere türünden hangisi olursa olsun, ilaçlama firmamız sizleri daima böceklerin zararlarından korumaktadır. İlaçlama firmamız;

 • TSE sertifikası olan ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla hizmet veren,
 • Garantili ilaçlama hizmeti sunan,
 • Gece ya da gündüz ne zaman isterseniz ulaşabileceğiniz,
 • Her mekanda, açık ya da kapalı fark etmeden, ilaçlama yapabilen,
 • Alanının en yetkin ve kaliteli hizmetini sizlere sunan,
 • İlaçlama personellerinin hepsinin ilaçlama alanında eğitimli ve bu sektörde deneyimli olduğu bir ilaçlama firmasıdır.

Şişli’de sunduğumuz tüm ilaçlama hizmetlerine ve haşerelerden kurtulmak adına yapılan en modern ilaçlama uygulamalarına ulaşmak için çağrı merkezlerimizi günün her saatinde arayabilir, müşteri temsilcilerimizden her zaman destek alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir