İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Şişli Haşere İlaçlama Yöntemleri

sisli-hasere-ilaclama-yontemleri

Şişli Haşere İlaçlama Yöntemleri

Şişli haşere ilaçlama yöntemleri olarak uyguladığımız bütün işlemler son teknolojiye uygun olarak yürütülür. Firmamız Sağlık Bakanlığından onaylı olup bütün yasal prosedürleri yerine getirmiştir. Uzman kadrosu ve yılları tecrübesi ile hareket eden firmamızda evlerimizde sıklıkla karşılaştığımız uçan karıncaları yok etme için uygulanan farklı ilaçlama yöntemlerimizde, haşerelerden kısa sürede kurtulabilir, gündelik yaşamınıza geri dönebilirsiniz. Karıncalar haşere türleri içerisinde çalışkan bir canlı olarak bilinir. Günlerce çalışan ve yiyecek toplayan karıncalar koloni halinde yaşarlar. Yumurtalama özelliği ile yüzlerce kez çoğalan karıncalar ile geleneksel yöntemler ile baş etmeye çalışmak zaman kaybından başka bir şey değildir. Uçan karıncaları yok etme uygulamamızda sıvı ilaçlama kullanılır.  Firmamızda karınca ilaçlamak için kullandığımız ilaçlama yöntemlerini başlıklar altında toplayacak olursak;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama

Şişli haşere ilaçlama yöntemleri ve uçan karıncaları yok etme ile ilgili aklınıza takılan bütün sorulara firmamızı arayarak cevap bulabilir, kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Karıncalarla Mücadele

Karıncalarla mücadele hemen herkesin hayatında bir kez tecrübe ettiği bir durumdur. Sıcaklıkların yükselmesi ile beraber aktif hale geçen ve yok edilmediğinde sayıları çoğalan karıncalar haşere türleri içinde çalışkanlığı ile bilinir ve dirençli bir yapıya sahiptirler. Karıncalarla mücadele bireysel denemeler ile sonuç vermeyen kısmi önlemlerdir.

 • Karıncalarla mücadele için öncelikle hijyen koşullarını sağlamanız gerekir.
 • Evlerinizdeki ve yaşadığınız ortamda rutin temizliğinizi yaparak, çöplerinizi düzenli olarak atarak,
 • Açıkta yiyecek ve içecek bulundurmayarak karıncalar ile kısmi mücadele edebilirsiniz.
 • Ancak bazen ne yaparsanız yapın haşereleri yok etmeniz mümkün olmaz. Bulunduğunuz yerin yapısı ve nemli bir bölgede yaşamanız haşereler ile mücadelenizi zorlaştırır.
 • Böyle durumlarda vakit kaybetmeden bir firma ile anlaşıp profesyonel karınca ilaçlamak atılacak en doğru adımdır.

Kırlangıç Böcek İlaçlama firmamız 20 yılı aşkın süredir ilaçlama alanında faaliyet gösteren, sektörün ilk akla gelen isimlerinden biridir. Firmamıza 7/24 ulaşabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanarak, haşereleri yaşamınızdan çıkarabilirsiniz.

Karınca İlaçlama Nasıl Yapılır?

Karınca ilaçlama nasıl yapılır? Evlerimizde sıkça karşılaştığımız uçan karıncaları yok etme işlemi için profesyonel bir ekipten destek almanız oldukça önemlidir. Haşerelerin en önemli özellikleri hızlı bir şekilde çoğalmalarıdır. Karıncalarla mücadele için uyguladığımız karınca ilaçlamak işleminde izlediğimiz yolları sıralayacak olursak;

 • Öncelikle uygulamanın yapılacağı alan ilaçlamaya hazır hale getirilir.
 • İlaçlamanın olduğu yerden çocukların bünyesi zayıf olduğu için uzaklaştırılması şarttır.
 • İşlemin yapılacağı yerde açıkta eşya, yiyecek, içecek kesinlikle bulundurulmamalı.
 • İlaçlama uygulaması bittikten sonra ortam en az 2 saat olacak şekilde havalandırılır ve ilacın oluşturacağı olumsuz etkiler ortadan kaldırılır.
 • Genel temizlik işlerinin bitmesinin ardından eski yaşantınıza geri dönebilir, ilaçlama işlemi ile haşereleri yaşamınızdan çıkarabilirsiniz.

Kırlangıç Böcek İlaçlama firmamız Sağlık Bakanlığından onaylı ve bütün yasal prosedürleri yerine getiren alanının öncü isimlerinden biridir. Firmamız size hizmet vermek için bir telefon uzağınızda bekliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir