İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Şişli Teşvikiye Mahallesi Böcek İlaçlama

sisli-tesvikiye-bocek-ilaclama

Şişli Teşvikiye Mahallesi Böcek İlaçlama

Haşere istilası durumunda pek çok insanın tercih ettiği böcek ilaçlama firmaları, istila problemini kesin olarak ortadan kaldırmaktadır. Ancak bu hususta doğru firmalarla çalışmak en önemli noktadır. Zira, merdiven altı oluşumlar ve dolandırıcı kişiler sizi hem maddi anlamda zarara uğratacak hem de sağlığınızı tehdit edecek durumlara sebebiyet verecektir. Bu nedenle Şişli Teşvikiye böcek ilaçlama firması gibi köklü ve prestijli firmalarla çalışmanız sizin lehinize olacaktır.

Haşere İlaçlama Nasıl Olmalıdır?

Haşere problemiyle karşılaşan bazı insanlar, ilaçlama firmalarına olan önyargı sebebiyle ilk olarak bireysel yöntemlere başvurulur. Bilinçsizce girişilen bu ilkel mücadeleler sonuç vermeyeceği gibi yanlış uygulamalarda sağlığı tehdit edecek durumlara da sebep olur. Bu sebeple, profesyonel ve kaliteli uygulamaları tercih etmek, Teşvikiye Şişli böcek ilaçlama servisi gibi profesyonel firmalarla, alanında uzman ekiplerle çalışmak en doğru ve mantıklı adım olacaktır. Firmamız; yıllardır edindiği tecrübeyle ve teknik donanıma sahip ekipleriyle her haşere türü için özel olarak geliştirilmiş teknikleri uygulayarak çalışmaktadır. Böcek ilaçlama alanında sektörde öncü firmalardan biri olan ilaçlama servisimiz; Sağlık Bakanlığı’nca onaylanmış özel içerikteki ilaçlarla çalışmaktadır. İlaçlama uygulamalarımızın haşereler dışında hiçbir canlıya zararı olmadığı ispatlanarak Dünya Sağlık Örgütü standartlarına uygun olduğu belirlenmiştir. İlaçlama yöntemlerimiz ilaçlanacak alanın büyüklüğü ve niteliği, istila eden haşerenin türü, cinsi ve yayılma oranı gibi değişkenlere göre belirlenmektedir. İlaçlama talebi esnasında bu bilgileri belirtmesi ekiplerin ön hazırlığına fayda sağlamaktadır. Ardından ekiplerimiz alanda bir analiz gerçekleştirerek kullanılacak ilaç türü, miktarı ve ilaçlama yöntemine karar verir. İlaçlama esnasında dikkat edilmesi gereken bazı önemli durumlar vardır.

Haşere İlaçlama Uygulamaları Sırasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

İlaçlama öncesi ilaçlama ekiplerinin vereceği talimatlara eksiksiz uyulması sağlık açısından son derece önemlidir. Ayrıca uygulamanın kalitesi ve alınacak sonucun garantisini de doğrudan etkilemektedir. Uygulama sürecinde uygulanması gereken kurallar şu şekildedir;

  • Uygulama öncesi alandaki gıdalar ve gıdalara temas eden tüm eşyalar kapalı kutularda muhafaza edilerek ortadan kaldırılmalıdır.
  • Evde çocuk ve evcil hayvan varsa oyuncak ve eşyaları kapalı halde korunmalıdır. 
  • Kokulu ilaçlama esnasında alandan uzaklaşılmalıdır. Kokusuz ilaçlamada sağlık problemi olmayan bireyler alanda bulunabilir. Ancak solunum sıkıntısı yaşayanlar, hassas ve alerjik bir bünyeye sahip olanlar, yaşlı ve çocuklar tedbir olarak alandan uzaklaştırılmalıdır.
  • İşlem sonrasında Teşvikiye böcek ilaçlama ekiplerinin belirttiği süre boyunca sulu temizlik yapılmamalıdır.
  • İlaçlama uygulamasını güçlendirmek adına evinizde bazı onarmalar yapabilirsiniz. Örneğin haşerelerin eve giriş yolu olarak kullandığı alanı tespit edip buraları tamir edebilirsiniz. (Örneğin pencere kenarları, yarık ve çatlaklar, giderler)

İlaçlama konusundaki tüm sorularınız için 7/24 hizmetinizde olan çağrı merkezimizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir